ActiveBanner
budowa sieci wodnych

Sieci wodociągowe i kanalizacyjne

Sieci wodociągowe i kanalizacja to nieodłączne elementy wyposażenia wszystkich domów mieszkalnych, a także budynków publicznych i firm, w których przebywają ludzie. Woda jest niezbędna do celów higienicznych, do konsumpcji, a także do procesów przemysłowych. Zarówno jej doprowadzenie, jak i odprowadzanie ścieków wymagają wykonania odpowiedniego rurociągu. Aby go ułożyć, należy wcześniej wykonać odpowiednie wykopy oraz prace ziemne, które przygotowują do budowy studzienek i kolektorów.

 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi wodno-kanalizacyjne, hydrauliczne oraz instalacyjne na terenie Ełku i okolic. Mamy odpowiedni sprzęt zmechanizowany, który pozwala nam wykonywać wszystkie niezbędne roboty drogowe. Nasi operatorzy koparek to pracownicy z dużym doświadczeniem i znajomością technik prowadzenia bezpiecznych wykopów.

 

Sieci sanitarne  wodociągowe i kanalizacyjne – realizujemy zarówno dla potrzeb budownictwa jednorodzinnego, jak również dla firm i instytucji. Jedną z realizowanych przez nas usług jest również kanalizacja deszczowa, przystosowana do odprowadzania nadmiaru opadów. Jesteśmy legalnie działającą firmą z doświadczeniem na rynku. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, solidne wykonanie oraz gwarancję na wykonane usługi. Działamy na terenie całego kraju.

Możemy pochwalić się wieloma realizacjami jako firma wykonawcza oraz jako podwykonawca zleceń.

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE montaż szamba budowa szamba rura kanalizacyjna budowa kanalizacji rura kanalizacyjna kopanie szamba WODNO-KANALIZACYJNE INSTALACJE Rury do szamba
Fachowość
Doświadczenie
Terminowość
Okres działania firmy pozwolił na dobór doświadczonej i posiadającej wymagane uprawnienia kadry kierowniczej oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. To oni gwarantują dobrą jakość wykonanych robót oraz terminowość realizacji zamówień. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa takich prac jak: sieci sanitarne, instalacje technologiczne, sieci teletechniczne, sieci wodno-kanalizacyjne zewnętrzne roboty drogowe i instalacyjne.
 Działamy głównie w obszarze miejscowości: Białystok, Olsztyn, Suwałki, Szczytno, Olecko, Ełk oraz w pozostałych rejonach kraju.
prosystemi19-300 Ełk, ul. Srebrna 1      NIP: 847-135-78-23      REGON: 510944947
Polityka prywatności