ActiveBanner
budowa sieci wodnych

Sieci teletechniczne

Społeczeństwo w XXI wieku nie może obyć się bez środków masowego przekazu oraz nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Od szybkości i sprawności przesyłu danych zależy zarówno rozwój biznesu, jak i komfort codziennego życia. Telewizja, radio, Internet i telefon dostarczają informacji, rozrywki, ułatwiają kontakty z bliskimi, ale też gwarantują możliwość szybkiego wezwana pomocy czy zrobienia wygodnych zakupów. Sieci teletechniczne obecnie są stałym elementem infrastruktury dużych miast i małych wiosek. Aby były sprawne i niezawodne, konieczne są starannie przygotowane kanalizacje kablowe oraz fachowo wykonane podłączenia.

 

Wiedza i wyposażenie, którymi dysponują nasi pracownicy sprawiają, że przygotowujemy profesjonalne wykopy pod takie instalacje. Zajmujemy się też kompleksowym wykonawstwem inwestycji telekomunikacyjnych i teletechnicznych. Mamy odpowiedni sprzęt zmechanizowany, w tym przystosowane do wąskich wykopów koparki. Dzięki nim prowadzimy wszystkie prace ziemne, niezbędne do ułożenia kanalizacji teletechnicznej.

 

Poza budową nowych instalacji zajmujemy się również remontami i przebudową tych istniejących. Rozbudowujemy sieci teletechniczne w rozwijających się miastach, a także wykonujemy nowe przyłącza do powstających osiedli. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i terminowo.

INSTALACJE TELETECHNICZNE kopanie rowów pod instalacje teletechniczne BUDOWA INSTALACJi TELETECHNICZNYCH inwestycje telekomunikacyjne i teletechniczne Budowa i przebudowa sieci
Fachowość
Doświadczenie
Terminowość
Okres działania firmy pozwolił na dobór doświadczonej i posiadającej wymagane uprawnienia kadry kierowniczej oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. To oni gwarantują dobrą jakość wykonanych robót oraz terminowość realizacji zamówień. Oferujemy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa takich prac jak: sieci sanitarne, instalacje technologiczne, sieci teletechniczne, sieci wodno-kanalizacyjne zewnętrzne roboty drogowe i instalacyjne.
 Działamy głównie w obszarze miejscowości: Białystok, Olsztyn, Suwałki, Szczytno, Olecko, Ełk oraz w pozostałych rejonach kraju.
prosystemi19-300 Ełk, Nowa Wieś Ełcka, ul. Ełcka 9A      NIP: 847-135-78-23      REGON: 510944947
Polityka prywatności